Adem Doruk Menü Fiyatlari

Arama: 0 312 334 44 60
Adem Doruk on Google Maps
Menüyü PDF olarak indir

Doğanın huzurunun şehir yaşamının canlı nabzıyla iç içe geçtiği Ankara’nın Karşıyaka’sının kalbinde eşi benzeri olmayan bir lezzet cenneti var: Adem Doruk Alabalık Restoran. 2002 yılında bir yolculuğa çıkan Adem Doruk’un mütevazı başlangıcının kökleri, kendi alabalık havuzlarının tertemiz sularına dayanıyordu. Mütevazı bir çaba olarak başlayan şey, kısa sürede kalite tutkusu ve mükemmelliğe bağlılıkla beslenen gelişen bir kuruluşa dönüştü.

Yorgun ama halinden memnun Doruk ailesi bir günün daha başarısını düşünürken, taze demlenmiş çayın rüzgarın uğultusuna karışmasıyla hikaye başlar. Kaderin sihrini ördüğü bu sakin anlarda, taze yakalanmış alabalık kokusundan etkilenen gizemli yaşlı bir kadın, onların mütevazı evlerine rastlar. Onun gelişinin bir mutfak devriminin başlangıcı olacağını bilmiyorlardı.

READ  360 Kule Restaurant (Camlıca Kulesi) Menü

Konuşma eski hikayeler ve geleceğe dair hayaller arasında dolaşırken, basit bir soru bir gerçeğin ortaya çıkmasına neden oldu: “Balığı pişirir misin?” Bu sözlerle Adem Doruk’un kaderi sonsuza dek değişti. Yeni buldukları akıl hocalarının bilgeliğinden yola çıkan Doruk ailesi, yemek pişirme sanatını şevk ve özveriyle benimseyerek mütevazı evlerini hem yerel halkın hem de gezginlerin saygı duyduğu bir mutfak mabedine dönüştürdü.

READ  Caribou Coffee Menü Fiyat

Bu tesadüfi karşılaşmadan, doğanın nimetlerine sevgi ve saygıyla hazırlanmış lezzetlerin uyumlu senfonisinin tadını çıkarmak için uzak ve geniş gezginleri cezbeden bir gastronomik lezzet feneri olan Adem Doruk Alabalık Restoranı çiçek açtı. Bugün Ankara’nın hareketli sokaklarında yer alan Adem Doruk Alabalık Restoran, tutku ve azmin dönüştürücü gücünün bir kanıtı olarak, mutfak mutluluğu arayan herkesi unutulmaz bir lezzet ve gelenek yolculuğuna davet ediyor.

READ  The Townhouse Menü

Adem Doruk Menü Fiyatlari

Adem Doruk restoranı, menü öğelerinin fiyatlarını resmi olarak göstermedi. Adem Doruk’un direkt olarak restoranın resmi internet sitesinden güncel menüsünü sizlere sunduk ancak fiyatlar ortalama. Fiyatlar değişiklik gösterebilir. Adem Doruk’un iletişim numarasını verdik. Seçilen ürünlerin fiyatları için iletişime geçebilirsiniz. Afiyet olsun!

Alabalik Tesi̇sleri̇

Menü ÖgesiFiyat (TL)
Serpme Kahvaltı152 TL

Başlangiçlar

Menü ÖgesiFiyat (TL)
Balık Çorbası150 TL
Mercimek Çorbası150 TL
Bal-Tereyağı150 TL
Peynir Tabağı200 TL
Kalamar Tava470 TL
Karides Tava520 TL
Fırında Mantar220 TL

Balik Çeşitleri̇

Menü ÖgesiFiyat (TL)
Alabalık Kavurma425 TL
Alabalık Beğendi430 TL
Alabalık Pane360 TL
Alabalık Adana360 TL
Alabalık Buğulama465 TL
Alabalık Köfte350 TL

Kombo

Menü ÖgesiFiyat (TL)
Alabalık Izgara210 TL
Alabalık Fileto210 TL
Mantar Soslu Alabalık250 TL
Mantarlı Kaşarlı Alabalık250 TL
Levrek Fileto260 TL
Levrek Izgara250 TL
Levrek Şiş270 TL
Kaya Levreği330 TL
Kiremitte Levrek270 TL

İftar Menüsü

Menü ÖgesiFiyat (TL)
Alabalık Fileto Menü165 TL
Mantarlı Kaşarlı Alabalık Menü175 TL
Levrek Fileto Menü205 TL
Mantar Soslu Alabalık Menü175 TL
Alabalık Kavurma Menü195 TL
Kaşarlı Alabalık Menü180 TL
Tavuk Pirzola Menü165 TL
Izgara Köfte Menü180 TL
Kazan Kavurma Menü280 TL
İç Pilavlı Kuzu Tandır Menü285 TL
Deniz Çipura Menü245 TL

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir