Pelit Menü

Arama: (0212) 411 13 00
Pelit on Google Maps
Menüyü PDF olarak indir

Tüm yemek tutkunlarını çağırıyoruz! Türkiye’deki en güncel Pelit Menü fiyatlarını keşfetmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Tüm lezzet detaylarını doğrudan Pelit Türkiye’nin resmi kaynaklarından derleyerek, enfes ikramlardan haberdar olmanızı sağladık. El yapımı ekmeklerden ramazan pidelerine, leziz pastalardan kiloluk tatlılara kadar Pelit sizi eşi benzeri olmayan bir gastronomik maceraya davet ediyor.

Pelit’in, her biri Türk geleneğinin özgün lezzetini sunmak için özenle hazırlanan taze ekmek ve kokulu ramazan pidelerinden oluşan dünyasına adım atın. Canınız ister klasik bir ekmek ister özel bir pide olsun, Pelit’in seçkisi duyularınızı harekete geçirmeyi vaat ediyor. Tatmin edici bir mutfak deneyimi için bunları en sevdiğiniz soslarla eşleştirin veya tek başına tadını çıkarın.

READ  Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Menü

Pelit’in kiloyla satılan muhteşem pastalarıyla kendinize cennetten bir dilim hediye edin. Pelit, leziz çikolatalı lezzetlerden hafif ve havadar keklere kadar her duruma uygun bir tatlı sunuyor. Kreasyonlarının zenginliğiyle kendinizi şımartın ve Pelit’in enfes pastalarının tatlılığıyla damak tadınıza keyif katın.

Pelit’in kiloyla servis ettiği iştah açıcı tatlılarıyla tatlılık dünyasına dalın. Baklava gibi geleneksel Türk lezzetlerinden kremalı muslara ve kadifemsi pudinglere kadar Pelit’in tatlı çeşitleri damak zevkinizi tatmin edecek. İster özel bir anı kutluyor, ister tatlı bir kaçamak yapıyor olun, Pelit’in tatlıları kendinizi şımartmanın en keyifli yoludur.

READ  Cremma Menü

Pelit’in özel ürünlerini taşımaya uygun kullanışlı çantalarıyla Pelit lezzetlerini gittiğiniz her yere götürün. İster haftalık ekmek stokluyor olun, ister sevdiklerinize bir kutu çeşit çeşit hediye veriyor olun, Pelit’in çantaları, bu lezzetli ikramların tadını hareket halindeyken çıkarmanızı kolaylaştırıyor. O halde gecikmeyin, bugün bir çanta alın ve Pelit lezzetinin tadını çıkarın!

Pelit’in zengin menü seçenekleri ve rakipsiz fiyatlarıyla mutfak yolculuğuna çıkmak için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Pelit Türkiye’ye gelin ve keşfedilmeyi bekleyen lezzet dünyasını keşfedin. Damak tadınız size teşekkür edecek!

READ  Ömür Restaurant Altınoluk Menü

Pelit Ekmekler & Ramazan Pideleri Menü

Menü OgesiFiyat (TL)
Ekmek9 TL
Baget Ekmek10TL
Çavdar Ekmeği15 TL
Çiftli Çavdar Ekmeği25 TL
Tırnak Lavaş12 TL

Pelit Kiloluk Kuru Pastalar Fiyatları

Menü OgesiFiyat (TL)
Tatlı Kuru Pasta (500 gr.)100 TL
Tuzlu Kuru Pasta (500 gr.)100 TL
Tatlı Kuru Pasta (1 kg.)190TL
Tuzlu Kuru Pasta (1 kg.)190TL

Pelit Kiloluk Tatlılar Menü Fiyatları

Menü OgesiFiyat (TL)
Havuç Dilim Baklava (500 gr.)190TL
Burma Kadayıf (500 gr.)120TL
Şöbiyet Baklava (500 gr.)180 TL
Midye Baklava (500 gr.)165 TL
Cevizli Kadayıf (500 gr.)140 TL
Cevizli Baklava (500 gr.)165 TL
Burma Kadayıf (1 kg)200TL
Fıstıklı Baklava (500 gr.)165 TL
Fıstıklı Saray Sarma (500 gr.)145 TL
Cevizli Saray Sarma (1 kg)275TL
Midye Baklava (1 kg)280TL
Cevizli Kadayıf (1 kg)225TL
Havuç Dilim Baklava (1 kg)275TL
Cevizli Baklava (1 kg)225TL
Fıstıklı Baklava (1 kg)275TL
Şöbiyet Baklava (1 kg)275TL

Pelit Poşet Fiyatlı Menü

Menü OgesiFiyat (TL)
Poşet0,25TL

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir