Öncü Döner Menü Fiyatları

Arama: +903126236600
Öncü Döner on Google Maps
Menüyü PDF olarak indir

Dikkat, yemek meraklıları! Türkiye’deki en güncel Öncü Döner Menü fiyatlarını arıyorsanız mükemmel noktaya geldiniz. Burada, tamamı doğrudan Öncü Döner Türkiye’nin resmi kanallarından temin edilen, güncel fiyatları içeren kapsamlı menüleri derledik.

Öncü Döner’in menüsü, her biri bir mutfak macerası vaat eden, çok sayıda ilgi çekici kategoriye göre özenle düzenlenmiştir. Her zaman popüler olan klasiklerden yenilikçi kreasyonlara kadar her arzuyu tatmin edecek bir şeyler var. Bu kategorileri tek tek inceleyelim:

İlk olarak, her yerde yemek yiyenlerin kalbini kazanan özel yemeklerin yer aldığı “Popüler” bölümümüz var. Bu denenmiş ve onaylanmış favoriler kesinlikle damak zevkinizi tatmin edecek ve daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacaktır.

READ  Viktor Levi Menü

Daha sonra, en seçici damak zevklerini bile tatmin edecek şekilde özel olarak hazırlanmış “Bağımlı Menüler” ile iştahınızı tatmin edin. Bu seçilmiş seçimler, sizi başka bir lokma için özlem duymaya bırakacak garantili, lezzet ve dokuların baştan çıkarıcı bir karışımını sunar.

Öncü Döner, leziz kümes hayvanı lezzetlerini sevenler için “Tavuk Döner” kategorisinde birbirinden lezzetli seçenekler sunuyor. Geleneksel favorilerden yenilikçi dokunuşlara kadar her yemek, tavuğun zengin ve lezzetli lezzetini sergiliyor.

READ  Burger Street Menü

Bu arada et severleri, yumuşak etlerin ustalıkla baharatlandırılıp mükemmel bir şekilde ızgaralandığı “Et Döner” bölümü ile bir ziyafet bekliyor. İster kuzu eti, ister dana eti ya da her ikisinin karışımını tercih edin Öncü Döner, duyulara ziyafet vaat ediyor.

Hiçbir yemek mükemmel eşlikler olmadan tamamlanmaz; Öncü Döner’in “Yan Ürünler” menüsü, yemek deneyiminizi zenginleştirecek cazip tamamlayıcı yemek seçenekleri sunuyor. Taze salatalardan lezzetli soslara kadar bu ikramlar her yemeğin mükemmel tamamlayıcısıdır.

Susuzluğunuzu Öncü Döner’in “İçecekler” kategorisi altında topladığı serinletici içecek çeşitleriyle giderin. Geleneksel Türk içeceklerinden uluslararası favorilere kadar her damak zevkine hitap edecek bir şeyler var.

READ  Şazeli Florya Menü Fiyatları

İster sadık bir hayran olun, ister meraklı bir yeni gelen olun, Öncü Döner sizi eşi benzeri olmayan bir mutfak yolculuğuna davet ediyor. Türkiye’nin ve ötesinin lezzetlerini tek seferde keşfederken bize katılın.

Öncü Döner Popüler Menü

Menü OgesiFiyat (TL)
Tavuk Döner Zurna Dürüm (120 gr.)75TL
Tavuk Döner Dürüm (80 gr.)60 TL
Sütaş Ayran (20 cl.)15 TL
Avantajlı Tavuk Döner Dürüm Menü90 TL
Kazandıran Menü179,90TL
Pepsi (33 cl.)30 TL

Öncü Döner Müptela Menüler Fiyatları

Menü OgesiFiyat (TL)
Kazandıran Menü179,90TL
Avantajlı Tavuk Döner Dürüm Menü90 TL
Combo Tavuk Döner Dürüm Menü100 TL
Avantajlı Et Döner Dürüm Menü115 TL
Combo Et Döner Dürüm Menü120 TL

Öncü Döner Tavuk Dönerler Menü Fiyatları

Menü OgesiFiyat (TL)
Tavuk Döner Dürüm (80 gr.)60 TL
Tavuk Döner Zurna Dürüm (120 gr.)75TL

Öncü Döner Et Dönerler Fiyatlı Menü

Menü OgesiFiyat (TL)
Et Döner Dürüm (80 gr.)85 TL
Et Döner Zurna Dürüm (120 gr.)110 TL
Et Döner (140 gr.)120 TL

Öncü Döner Yan Ürünler Menü

Menü OgesiFiyat (TL)
Patates Kızartması26TL
Sütaş Tatlımmm15 TL

Öncü Döner İçecekler Fiyatları

Menü OgesiFiyat (TL)
Pepsi (33 cl.)30 TL
Pepsi Max (33 cl.)30 TL
Fruko Soğuk Kireç (33 cl.)30 TL
Yedigün (33 cl.)30 TL
Tropicana (33 cl.)25 TL
Lipton Buzlu Çay (33 cl.)30 TL
Şalgam Suyu (30 cl.)20 TL
Sütaş Ayran (20 cl.)15 TL
Meyveli Soda (20 cl.)20 TL
Maden Suyu (20 cl.)15 TL
Onun (50 cl.)9 TL

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir