Ethem Efendi Kahvalti

Ethem Efendi Kahvalti Menu

Arama: 0 (541) 229 5282
Ethem Efendi Kahvalti on Google Maps
Menüyü PDF olarak indir

Kahvaltının sadece bir öğün değil, bir deneyim olduğu İstanbul Erenköy’de muhteşem bir tarihi konakta yer alan Ethem Efendi Kahvaltı’nın büyüleyici dünyasına adım atın. Güne sağlıklı ve keyifli bir başlangıç sağlamaya kararlı olarak, mümkün olduğunca yerel kaynaklı, organik malzemeler kullanmaktan gurur duyuyoruz.

Doğal ve organik beslenmeye verdikleri destek, Ege ve Antalya’nın pitoresk köylerinden elde edilen kaynaklarla sürdürülebilir standartlara kadar uzanıyor. Kişi başı sadece 60,00 TL’ye Bazlama Sınırsız Serpme Kahvaltı ile sınırsız kahvaltının güzelliğine doyun.

READ  Beer Hall Menü

Menüde 25,00 TL’lik çocuklara özel Bazlama Kahvaltı’dan Sucuklu Yumurta, Kavurmalı Yumurta, Sahanda Yumurta gibi birbirinden lezzetli seçeneklere kadar her damak tadına uygun seçenekler yer alıyor. Daha hafif bir seçeneği tercih ediyorsanız, her biri kahvaltı deneyiminizi zenginleştirmek için özenle hazırlanmış enfes Omlet veya Hellim’in tadını çıkarın.

Yöresel olarak hazırlanan organik reçellerin ve diğer leziz ikramların tadını çıkarırken, kendinizi tarihi köşkün atmosferine kaptırın. Kahvaltınızın tadını kapalı mekanda, ön veya arka bahçede veya terasta çıkarmayı seçin; her ortam benzersiz bir çekiciliğe sahiptir. Ethem Efendi Kahvaltı’da yemeğinizi bitirmek için aceleniz yok; acele etmeyin ve sakin çevrenin tadını çıkarın.

READ  La Cigale Alsancak Menü

Kahvaltınızın tamamlayıcısı olarak, serinletici Soft İçecekler ve taze sıkılmış Sıkma Portakal Suyu’nun yer aldığı enfes İkramlar menüsünü keşfedin. MOC Filtre Kahve, MOC Türk Kahvesi, MOC Espresso, MOC Cappuccino ve daha fazlasını içeren Sıcak İçecekler (Sıcak İçecekler) seçkimizle içinizi ısıtın.

Misafirperverliklerinin sıcaklığını, kahvaltı sunumlarının zenginliğini ve konaklarının tarihi büyüsünü tatmaya davet ediyorlar. Ethem Efendi Kahvaltısı bir kahvaltı evinden çok daha fazlasıdır; her lokmada organik, yerel kaynaklı iyiliğin kutlamasıdır.

READ  Say Cheese Menü

Kahvalti

Menu ÖğesiFiyat (TL)
Bazlama Sınırsız Serpme Kahvaltı (kişi başı)60,00 TL
Bazlama Kahvaltı Çocuk25,00 TL
Sucuklu Yumurta20,00 TL
Kavurmalı Yumurta25,00 TL
Sahanda Yumurta10,00 TL
Sahanda Sucuk15,00 TL
Omlet15,00 TL
Hellim8,00 TL
Patates Kızartması15,00 TL
Sigara Böreği15,00 TL
Boyoz3,00 TL

İkramlar

Menu ÖğesiFiyat (TL)
Soft İçecekler10,00 TL
Sıkma Portakal Suyu10,00 TL

Sicak Icecekler

Menu ÖğesiFiyat (TL)
MOC Filtre Kahve10,00 TL
MOC Türk Kahvesi8,00 TL
MOC Espresso8,00 TL
MOC Cappuccino15,00 TL
MOC Latte15,00 TL
MOC Americano10,00 TL
Kış Çayı15,00 TL
Yaseminli Yeşil Çay15,00 TL
Ihlamur15,00 TL

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir