Flamingo Köy Menü

Arama: +90 552 377 61 61
Flamingo Köy on Google Maps
Menüyü PDF olarak indir

İstanbul’un koşuşturmacasının ortasında sakin bir vaha, şehir hayatının karmaşasından uzakta bir sığınak yatıyor. Tarihinin hayallerle örüldüğü ve doğayla köklü bir bağın olduğu Flamingo Köy’e hoş geldiniz. Köy yaşamının dinginliğiyle çevrelenmiş, organik lezzetlerle bezenmiş bir kahvaltıyla uyandığınızı hayal edin. Bu sadece bir rüya değil; Flamingo Köyü’nde sunulan gerçektir.

İstanbul’un Çatalca ilçesinin kalbinde yer alan Flamingo Köyü, şehir yaşamının stresinin ortadan kalktığı, daha sade bir yaşam vaadiyle dikkat çekiyor. Yaban hayatı parkı, konuklarını günlük işlerin yükü olmadan köy yaşamının güzelliğine kapılmaya davet ediyor. Burada, yemyeşil yeşillikler ve Karasu Çayı’nın tatlı akıntısı arasında şehrin varoluşunun taleplerinden bir soluklanma bulacaksınız.

READ  Haliç Sosyal Tesisleri Menü

Flamingo Köyü’nde onlar için doğanın geliştiği ve misafirlerin teselli bulduğu bir sığınak yaratma hayali ömür boyu sürecek bir arayıştı. Köy yaşamının çocukluk anılarına dayanan kurucuları, bu vizyonu hayata geçirmek için bir yolculuğa çıktı. Mütevazı başlangıçlardan bugünkü Flamingo Köyü olan 20.000 m2’lik geniş alana kadar yolculuğun her adımı, doğaya olan tutku ve onun harikalarını başkalarıyla paylaşma arzusu tarafından yönlendirildi.

READ  Fatsali Hünkar Menü Fiyatları

1990’dan bu yana Flamingo Köyü sadece bir inziva yeri olmaktan öte, arkadaşlar için bir buluşma yeri, bir neşe kaynağı ve hayallerin kalıcı gücünün bir kanıtı oldu. Onlar köylerini beslemeye ve büyütmeye devam ederken, sizi de köy yaşamının basit zevklerini deneyimlemeye ve ömür boyu sürecek anılar yaratmaya davet ediyorlar. Mutluluğun çiçek açtığı, eğitimin doğayla uyum içinde yeşerdiği Flamingo Köy’e hoş geldiniz.

READ  Eataly Menü

Flamingo Köy Kahvalti Menü

KişI Başı Hafta Içi: 470 Lira

Hafta Sonu Ise: 490 Lira

Menu Ögesi
Peynir çeşitleri
Reçel çeşitleri
Yeşillik tabağı
Börek tabağı
Sucuklu yumurta
Ekmek
Domates ve salatalık tabağı
Dolma
Taze sıkılmış meyve suyu
Meyve tabağı
Kuru yemiş tabağı
Menemen
Kızartma tabağı
Çiğ köfte
Yoğurtlu mezeler
Soğuk mezeler
Merhem
Su ve çay

Flamingo Köy Barbekü Menü

Flamingo köylerinde 3 farklı yerde büyük mangallar yapıyorlar. Barbekülerden biri göl kenarında, diğer ikisi ise hayvanlar aleminde. Kasaplarından aldığınız etleri ücretsiz pişirip servis ediyorlar. Ocakbaşını kimseye bırakmayacağım diyenlerdenseniz temiz çiftlik havasında bu keyfi yaşayabilirsiniz. Mangalları yanıyor ve sizi bekliyorlar..

MenüFiyat (TL)
BarbeküOrtalama KişI Başı Barbekü Fiyatı: 400-550 Lira Arasındadır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir