Cemile Sultan Korusu

Cemile Sultan Korusu Menü

Arama: 0216 308 49 43
Cemile Sultan Korusu on Google Maps
Menüyü PDF olarak indir

İstanbul Ticaret Odası tarafından titizlikle yönetilen, eşsiz Boğaz manzarasına sahip gizli bir mücevher olan büyüleyici Cemile Sultan Korusu’nu keşfedin. Bu yemyeşil vaha, 2000 yeni ağaçla bezenmiş bir manzaraya sahipken, İstanbul Ticaret Odası’nın koruma çalışmaları ile koru içindeki mevcut yüzlerce ağacın korunmasıyla dikkat çekici bir dönüşüme uğradı.

Cemile Sultan Korusu, doğal güzelliğinin ötesinde, hem bireysel hem de kurumsal etkinliklere uygun davet mekanları, sevimli kafeleri, seçkin restoranları, davetkar yüzme havuzları, basketbol ve tenis spor sahaları gibi sosyal olanaklarıyla çok yönlü bir deneyim sunuyor.

  1. Osmanlı padişahı Sultan Abdülmecid’in çok değer verdiği kızı Cemile Sultan’ın tarihi önemine kendinizi kaptırın. Cemile Sultan’ın 1876’da satın aldığı Kandilli’deki sarayının hayatında çok önemli bir rol oynadığını bilerek koruyu keşfettikçe onun mirası ortaya çıkıyor.
READ  Mihrabat Korusu Menü

Kandilli’deki Sahil Sarayı mülkiyet geçişine ve sonunda yıkıma tanık olurken, Cemile Sultan Korusu zengin tarihinin kanıtıdır. 1918 yılında Likardopoulos tarafından satın alınan ve daha sonra İstanbul Ticaret Odası Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı’na devredilen koru, yeni ağaçların dikilmesi ve yeşil mirasın korunmasıyla yeniden canlandırıldı.

Cemile Sultan Korusu’nda mükemmelliğe olan bağlılıklarını yansıtan bir Kalite ve Gıda Güvenliği Politikasına bağlılar. Hedefleri kalite, güven ve yenilikçilikle en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan, tercih edilen bir marka olmaktır.

READ  Balta Burger Menü

Sağlıklı ve lezzetli ürünlerle misafirlerinin mutluluğunu ön planda tutarken, çalışanlarının da büyümesi ve gelişmesi için olumlu bir ortam yaratıyor. Tedarikçilerle yakın iş birliği yaparak, üretimin her aşamasında karşılıklı memnuniyeti ve gıda güvenliği standartlarına bağlılığı ön planda tutan bir kalite zinciri sürdürüyoruz. Tarihin, doğanın ve mutfak mükemmelliğinin uyumlu bir karışımla birleştiği Cemile Sultan Korusu’nda bir yolculuğa bize katılın.

READ  Pelit Menü

Cemile Sultan Korusu Corbalar

Menu ÖğesiFiyat (TL)
Günün Çorbası5,00 TL

Cemile Sultan Korusu Salatalar

Menu ÖğesiFiyat (TL)
Salata Berry10,00 TL
Keçi Peyniri Salatası11,00 TL
Falafel Salatası11,00 TL

Cemile Sultan Korusu Ana Yemekler

Menu ÖğesiFiyat (TL)
Taze Baharatlar ile Marine Edilmiş Beef Fileto48,00 TL
Limonlu Piliç Tajin14,00 TL
Antrikot Izgara50,00 TL
Yabani Kekik Soslu Kuzu Yaprakları36,00 TL

Cemile Sultan Korusu Tüm Yiyebileceğin

Menu ÖğesiFiyat (TL)
Tereyağında Orta Boy Karides29,00 TL
Etli Quesadilla25,00 TL
Crep Morney9,00 TL
İki Peynirli Sultan Börek7,00 TL

Cemile Sultan Korusu Tatlilar

Menu ÖğesiFiyat (TL)
Tiramisu9,00 TL
Kazandibi8,00 TL
Ayva Tatlısı10,00 TL

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir