Tostçu Mahmut Menü

Arama: +90 538 542 39 94
Tostçu Mahmut on Google Maps
Menüyü PDF olarak indir

1973 yılında bir kuşak usta Mahmut Kurt tarafından, Adana Bey Mahallesi’nin şirin bir ara sokağında kurulan Tostçu Mahmut markası, Türkiye’ye Adana Tostu’nu tanıtan, damak zevkini büyüleyen bir lezzet yolculuğuna çıktı. Tostçu Mahmut, kuruluşundan bu yana, geleneksel tost makinelerinden ziyade, kömürlü ütüyle geleneksel presleme yöntemini tercih ederek, kızartma sanatına öncülük etmiştir. Bu uygulama onları Türkiye mutfak sahnesinde öncü olarak ayırıyor.

Yeni nesil usta Mahmut Anıl Kurt’un usta ellerinde ilerleyen hikayeleri, ulusal ve bölgesel medyada ve sosyal platformlarda öne çıkan marka, tost konusundaki yenilikçi yaklaşımıyla izleyicileri büyüledi. Tostçu Mahmut’un eş anlamlısı olan Adana Tost, sınırları aşarak Türkiye ve Avrupa’nın her yerinde damakları büyüledi ve en çok aranan mutfak deneyimlerinden biri olarak uluslararası beğeni kazandı.

READ  Pierre Loti Tepesi Menü

Klasik Mahmut tostu ile başlayan lezzet, kavrulmuş, pastırma, vejeteryan ve enfes soslar gibi geniş bir yelpazeye hitap eden farklı lezzetlere evrildi. Kökleri geleneğe dayanan ancak yenilikçiliği benimseyen Tostçu Mahmut ailesi, yılların sektör tecrübesini kaliteye olan sarsılmaz bağlılığıyla harmanlayarak büyümeye devam ediyor.

Onların yolculuğu sadece mutfaktaki yeniliklerle ilgili değil; bu aynı zamanda topluluk oluşturmanın ve ekonomik güçlenmenin de bir kanıtıdır. Tostçu Mahmut, Adana lezzetlerini Avrupa’ya ve ötesine taşıyarak sadece damak zevkini memnun etmekle kalmadı, aynı zamanda özellikle sevilen memleketleri Adana’da istihdam olanağı da yarattı.

READ  Nakkaştepe Millet Bahçesi Cafe Menü

Vizyonları yalnızca gastronominin ötesine geçiyor; farklı geçmişlere sahip insanları olağanüstü lezzet deneyimleri altında birleştirerek aidiyet duygusunu teşvik eder. Büyümeye devam ederken arzuları netliğini koruyor: enfes lezzetlere ve ortak mutfak maceralarına olan sevgileriyle birleşmiş küresel bir aile oluşturmak.

Tostçu Mahmut Popüler Menü

Menu ÖgesiFiyat (TL)
Klasik Mahmut Tost156 TL
Sucuklu Kaşarlı Tost145 TL
Kavurmalı Tost196 TL
Kıymalı Tost180 TL
Sebzeli Tost132 TL
Tavuklu Tost150 TL

Tostçu Mahmut Menüler

Menu ÖgesiFiyat (TL)
Kaşar Peyniri (Adet)40 TL

Tostçu Mahmut Tostlar Menü

Menu ÖgesiFiyat (TL)
Klasik Mahmut Tost156 TL
Kavurmalı Tost196 TL
Pastırmalı Tost216 TL
Sucuklu Kaşarlı Tost145 TL
Kıymalı Tost180 TL
Tavuklu Tost150 TL
Sebzeli Tost132 TL

Tostçu Mahmut İçecekler Menü

Menu ÖgesiFiyat (TL)
Coca-Cola Sıfır Şeker (33 cl.)45 TL
Coca-Cola (33 cl.)45 TL
Coca-Cola Şekersiz (33 cl.)45 TL
Cappy (33 cl.)45 TL
Limonata (50 cl.)50 TL
Şalgam Suyu (30 cl.)40 TL
Ayran (20 cl.)40 TL
Acılı Ayran (50 cl.) (Açık)45 TL
Şalgamlı Ayran (50 cl.) (Açık)45 TL
Soda (20 cl.)27 TL
Onun (50 cl.)20 TL

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir