Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisleri Menü

Arama: 0216 497 48 48
Sultanbeyli Aydos Sosyal Tesisleri on Google Maps
Menüyü PDF olarak indir

Pitoresk Aydos Ormanı’nın eteklerinde yer alan Aydos Sosyal Tesisi, şehir hayatının gürültüsünden uzakta, huzur ve rahatlama vaadiyle misafirlerini çağırıyor. Adını etrafını saran muhteşem doğa harikasından alan bu cennet, her yaştan ziyaretçinin doğanın dingin güzelliği içinde dinlenip yenilenebileceği cennet gibi bir ortam sunuyor.

Büyüleyici Necip Fazıl Mahallesi’nde yer alan tesis, davetkar kapalı ve açık oturma alanları, konforlu restoranlar, şirin kafeler, yemyeşil çay bahçeleri, geleneksel semaverler ve geniş dinlenme alanları gibi birçok imkana sahiptir. Aydos Sosyal Tesisi’nde yemyeşil manzaralar ve temiz dağ havası eşliğinde Türk mutfağının zengin ve çeşitli lezzetleri servis edilerek misafirlere otantik bir mutfak yolculuğu yaşatılıyor.

READ  IKEA Restoran Menü Fiyatlari

İster ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli bir yemeğin tadını çıkarın, ister açık havanın huzurunda bir fincan hoş kokulu çayın tadını çıkarın, her yemek deneyimi bir uyum ve doğal dünyayla bağlantı duygusuyla doludur. Aydos Sosyal Tesisi’nin menüsü, doyurucu kebaplardan leziz mezelere ve ağız sulandıran tatlılara kadar her zevke hitap edecek ve damak zevkine hitap edecek şekilde tasarlandı.

READ  Say Cheese Menü

Her yaştan misafire hitap edebilmesiyle tanınan Aydos Sosyal Tesisi, 7’den 70’e bireylerin sevdiği bir destinasyondur. İster yalnız başına düşünmek için huzurlu bir dinlenme yeri, ister sosyalleşme ve kutlama için canlı bir buluşma yeri arayan bu değerli tesis, herkese bir şeyler sunuyor. herkes.

Aydos Sosyal Tesisi, ister aile gezisi, ister romantik bir randevu, ister güzel yemekler ve harika bir arkadaşlık eşliğinde geçirilen keyifli bir öğleden sonra olsun, misafirlerini doğanın huzurunda güneşlenmeye ve ömür boyu unutulmayacak anılar yaratmaya davet ediyor.

READ  Dürümcü Mahsun Usta Menü

Menü 1 – 400₺

Menu Ögesi
Çorba
Salata
Çiğköfte
İftariyelik Tabağı
Soslu Biftek
Tatlı
Meşrubat
Çay

Menü 2 – 400₺

Menu Ögesi
Çorba
Salata
Çiğköfte
İftariyelik Tabağı
Beğendili Kavurma
Tatlı
Meşrubat
Çay

Menü 3 – 400₺

Menu Ögesi
Çorba
Salata
Çiğköfte
İftariyelik Tabağı
Alinazik
Tatlı
Meşrubat
Çay

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir